MARTINI REAL ESTATE

LET'S CHANGE YOUR LIFE FOR BETTER

AGJENCIA IMOBILARE “REAL ESTATE MARTINI” eshte tashme pjese e tregut shqiptar te sherbimeve imobilare, megjithese ne jemi pjese e tij prej me shume se 10-vitesh, por me nje produkt tjeter-skeleri. Ndertimi ka qene gjithashtu pjese e ofertes sone te p Shfaqni Më Shumë
AGJENCIA IMOBILARE “REAL ESTATE MARTINI” eshte tashme pjese e tregut shqiptar te sherbimeve imobilare, megjithese ne jemi pjese e tij prej me shume se 10-vitesh, por me nje produkt tjeter-skeleri. Ndertimi ka qene gjithashtu pjese e ofertes sone te pare ndaj jush. Gjate gjithe kesaj periudhe sherbimet dhe produktet tona jane prezantuar , certifikuar dhe shperblyer ne treg. Kompania jone “Skela Martini shpk” tashme eshte nje kompani e mirenjohur ne gjithe vendin dhe me gjere. Partneret tane si kompania italiane “CETA” apo ajo spanjolle “PINTURAS ISAVAL” etj me eksperience e reputacion nderkombetar kane qene pjese e suksesit Hide More

Rruga: Muhamet Gjollesha

Tiranë

Ads In Store

Të gjitha 1-50 nga 171
12 Maj 14:59

shitet ap 2+1

82 500 EUR

11 Maj 13:20

Jepet me qera ap 1+1

203 EUR /muaj

30 Pri 11:21

Jepet me qera ambienti

850 EUR /muaj

11 Pri 09:46

Shitet Volvo XC 60

12 500 EUR

21 Shk 18:24

Apartament ne Tirane

180 000 EUR

18 Shk 17:17

Shitet apartamenti 2+1 ,

60 650 EUR

13 Shk 17:13

Apartamnet 2+1

45 000 EUR

03 Shk 17:51

Shitet ap 2+1

70 000 EUR

31 Jan 17:50

Shitet apartament 2+1

60 000 EUR

29 Jan 17:13

Jepet me qera ap 1+1

290 EUR /muaj

23 Jan 16:49

Jepet me qera apartamenti 3+1

700 EUR /muaj

22 Jan 17:08

Shitet vile 1 kateshe

160 000 EUR

shiete dyqani

50 600 EUR

18 Dhj 18:50

Jepet me qera ap 2+1

400 EUR /muaj

16 Dhj 16:23

Shitet ap 2+1

70 000 EUR

09 Dhj 17:57

Jepet me qera ap 3+1

150 000 EUR

06 Dhj 18:03

Apartament 2+1 ne Tirane

600 EUR /muaj

21 Nën 16:38

Jepet me qera ap 2+1

600 EUR /muaj

16 Nën 14:57

Apartament ne Tirane

400 EUR /muaj

09 Nën 14:13

Apartament 2+1 ne Tirane

550 EUR /muaj

07 Nën 19:19

Jepet me qera ap 2+1

400 EUR /muaj

06 Nën 17:23

Jepet me qera apartamenti 2+1

1 000 EUR /muaj

31 Tet 17:28

Jepet me qera apartament 1+1 ne Tirane

400 EUR /muaj

24 Tet 17:50

Shitet ap 1+1

47 500 EUR

19 Tet 14:07

Shitet apartamenti 2+1

99 000 EUR

18 Tet 16:36

Apartament 1+1 ne rrugen e Kavajes

79 800 EUR

15 Tet 17:18

Shitet apartament 3+1

162 000 EUR

08 Tet 16:13

Jepet me qera ap ne rrugen Teodor Keko

300 EUR /muaj

01 Tet 18:54

Jepet me qera

350 EUR /muaj

30 Sht 18:20

Shitet apartamenti 3+

97 200 EUR

27 Sht 18:02

Jepet me qera apartamenti 1+1

350 EUR

26 Sht 17:22

Shitet apartament 2+1

52 000 EUR

25 Sht 18:51

Shitet apartament 2+1

127 000 EUR

23 Sht 17:19

Jepet me qera apartament 2+1

350 EUR /muaj

11 Sht 16:40

shitet ap 1+1

75 000 EUR

07 Sht 14:41

jepet me qera ap 1+1

300 EUR /muaj

06 Sht 16:51

Jepet me qera apartamenti 3+1

1 300 EUR /muaj

05 Sht 16:46

Jepet me qera ap 2+1

450 EUR /muaj

02 Sht 18:19

Shitet Vile ne Mamurras

87 000 EUR

02 Sht 16:35

Vile ne Tirane

180 000 EUR

22 Gush 16:10

Shitet ap 2+1

103 730 EUR

19 Gush 18:19

Jepet me qera ap 2+1

800 EUR /muaj

Në fillim