Keli

keli

shesim makina + GJera te perdorura qe vin nga gjermania
Keli
41.328615397472 19.819250106811
loni ligori
Tiranë   Tregoni në hartë
Dje 19:57 Makina , Tiranë

OPEL ZAFIRA 2.2 BENZIN +GAZ 4500

4 500 EUR

Dje 19:57 Makina , Tiranë

Ford Galaxy 2.0 Benzin Gaz 3000

3 000 EUR

Dje 19:56 Telefon fiks , Tiranë

Telefon 2000 l

2 000 LEK

Dje 19:56 Pajisje Audio Të tjera , Tiranë

RADIO 2000

2 000 LEK

Dje 19:56 Pajisje Audio Të tjera , Tiranë

SONY

10 000 LEK

Dje 19:55 Makina dhe Vegla , Tiranë

Rubinet

2 000 LEK

Dje 19:53 Për fëmijë Lodra , Tiranë

BICIKLET PER FEMI 3000

3 000 LEK

Në fillim