HIDRI DOOR

Dyer të blinduara të klasit A

Hidri Door ju ofron produktet më cilësore të dyerve. Ne ndodhemi në në Mamurras, por mund t’ju shërbejë kudo që ju keni nevojë. Me një përvojë disa vjeçare ndërkombëtare, ne vijmë t’ju ofrojmë shërbim të shpejtë, cilësor dhe produkte elegante.

Në Hidri Door ju mund të porosisni dyer të brendshme, dyer të blinduara, dyer të jashtme, dyer alumini, dyer plastike etj.
Ne prodhojmë dyer të blinduara të klasit të parë dhe jemi të sigurtë kur ju garantojmë cilësinë, pasi punojmë me standarde europiane.

Hidri door, ofron një gamë të gjerë produktesh, aksesorësh edhe shërbimesh. Te ne do të gjeni dyer për ambjente zyrash dyer për palate, dyer të jashtme për palate, porta druri per vila dhe rezidenca private, porta hekuri, dyer të jashtme të blinduara me veshje xhami, dyer te blinduara me logo për të gjithë bizneset që dëshirojnë prezencë para klientëve të tyre, etj.

Tregëtojmë dyer të ndryshme sipas nevojave tuaja. Nëse doni të blini një derë moderne me profile inoxi, nëse ju duhet derë e blinduar me 2 kanata ose modele të tjera dyersh, ju e dini ku të drejtoheni. Ne do t’ju shërbejmë edhe asistojmë në çdo hap.

Në Hidri Door, ne e dijmë sa e veshtirë është procesi i ndërtimit apo i riparimit të një shtëpie. Për këtë arësye, ne ju lehtësojmë gjithë ngarkesën duke ju ofruar support të vazhdueshëm.
Kompania jonë disponon një fabrikë për prodhimin e dyerve të blinduara. Kjo na bën të mundur që tí vijmë në ndihmë klientit duke i përshtatur pikërisht detajet që secili prej jush ka nevoje.

Ne punojmë me pasion dhe përkushtim që të realizojmë pikërisht atë që klientët tanë kërkojnë. Srafi jonë i dedikuar ju ofron shërbime të ndryshme si:
• Marrjen e porosisë sipas kërkesave edhe nevojave tuaja.
• Projektim të dizenjos në bazë të kërkesave tuaja
• Prodhim cilësor të dyerve dhe portave të ndryshme
• Montim të dyerve
• Asistencë në mirëmbajtje të vazhdueshme.

Autostrada Fushe Kruje Lac, Fushe Mamurras, Gjorem

Krujë

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-7 nga 7
28 Tet 13:47

Shitet E clas 220

Historiku i makinës

6 000 EUR

28 Pri 14:05

Toyota yaris

3 100 EUR

28 Pri 14:04

Apartament 2+1 shengjin

58 000 EUR

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione