DesertEagleMotors

Drive Your Dreams

Nëse jeni të apasionuar pas makinave dhe doni të ndiheni të sigurt teksa udhëtoni, makinat nga Dubai janë zgjedhja juaj. Desert Eagle Motors është kompania më e madhe në vend që kryen të gjitha procedurat e nevojshme dhe e dorëzon makina okazion me porosi te klienti. Ofrojmë si shërbim provën e makinës dhe inspektimin nga mekaniku në terren, raportin e testit, foto, video, letrat e autoriteteve në Dubai, kolaudimin e eksportit, certifikatën e pronësisë, ngarkim kontenier, karrotrecet, transportin detar dhe shkarkimin e kontenierit në portin e Durrësit.

Me një eksperiencë shumë vjecare në treg, sot Desert Eagle zotëron një rrjet të gjerë kontaktesh që mundëson gjetjen e okazioneve të makinave. Pas zgjedhjes së klientit, makina kontrollohet nga specialistët përkatës lidhur me gjendjen motorike dhe xhenerike, për aksidente, për cilësinë e bojës, etj. Kompania kryen të gjitha procedurat e eksportit dhe dokumentacionin e nevojshëm, si dhe sigurimin e automjeteve në kontenier gjatë transportit detar.

Në Desert Eagle Motors do të gjeni një gamë të gjerë të makinave, me parametra dhe modele të ndryshmë, duke filluar nga makina sportivet dhe deri tek ato të luksit. Disa nga markat me të cilat ne krenohemi janë:
Porsche Panamera, Porsche Cayenne, BMW, Audi A8, Audi A7, Audi Q5, Audi Q7, Mercedes Benz, Jeep Wrangler, VW Golf, VW Tiguan, VW Passat, Ford Mustang, Maserati Quattroporte, Range Rover Autobiography, etj. Makinat janë full option, në gjendje perfekte, me kilometrazh të garantuar, benzinë ose naftë dhe vijnë deri në Durrës pa doganë.

Për porosi ose informacione të mëtejshme mund të na vizitoni në faqen tonë në Instagram https://instagram.com/desert_eagle_motors?igshid=1b54mj7rssr3n , në website-n tonë zyrtar https://deserteaglemotors.com/ , ose në faqen tonë në Merrjep.al, ku postojmë rregullisht disa nga makinat tona okazion dhe me cmimet më konkurruese.

Sharjah, United Arab Emirates

Tiranë

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 121
01 Korr 10:43

Porsche Panamera 4

01 Korr 10:43

Porsche Cayenne

01 Korr 10:43

Jaguar F-Pace

01 Korr 10:43

Chevrolet Camaro SS

01 Korr 10:43

Jaguar XJL

01 Korr 10:43

Porsche Cayenne

01 Korr 10:43

VW Golf GTi

01 Korr 10:43

Mercedes Benz E63 AMG

01 Korr 10:41

BMW X1

01 Korr 10:41

Ford Mustang

01 Korr 10:41

Audi Q5

01 Korr 10:40

Audi S8

01 Korr 10:40

VW Golf GTi

01 Korr 10:40

BMW 328 GT

01 Korr 10:40

Mercedes benz S500

01 Korr 10:40

VW Golf GTi

01 Korr 10:40

Jeep Wrangler Sahara

01 Korr 10:40

Mercedes Benz CL 500

01 Korr 10:40

Jeep Wrangler

01 Korr 10:40

VW Golf GTi

01 Korr 10:40

VW Golf RLine look

01 Korr 10:37

Hyunday Accent

01 Korr 10:36

BMW 520d

01 Korr 10:35

VolksWagen Passat Se

01 Korr 10:34

VW Passat CC

01 Korr 10:32

Citroen C4

01 Korr 10:31

VW Golf GTi

01 Korr 10:30

Audi A6 S Line

01 Korr 10:30

Volvo XC60 3.0 L

01 Korr 10:16

Jeep Wrangler

01 Korr 10:16

Audi A5

01 Korr 10:16

Mercedes Benz E350

01 Korr 10:16

Porsche Macan Turbo

01 Korr 10:16

Mercedes-Benz S550

01 Korr 10:09

VW Golf GTi

01 Korr 10:09

Mercedes Benz C220d

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione