Century 21 Eon & Century 21 Eon+

Jepi vlere prones dhe kerkeses tuaj, kontaktoni profesionistet e Century 21 Eon & Century 21 Eon+ ne qytetin e Durresit

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 264
12 Maj 14:27

SHITET GODINE BUZE DETIT NE DURRES!

110 000 EUR

12 Maj 14:26

SHITET APARTAMENT 1+1, NE PLAZH

27 000 EUR

12 Maj 14:25

SHITET APARTAMENT 2+1 NE DURRES !

46 000 EUR

12 Maj 14:25

SHITET APARTAMENT 2+2+1 NE DURRES!

55 000 EUR

11 Maj 17:53

SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH!

30 000 EUR

11 Maj 14:10

SHITET APARTAMENT 1+1 NE QERRET!

39 150 EUR

11 Maj 14:03

SHITET APARTAMENT 2+1, PRANE UKD!

50 000 EUR

11 Maj 12:59

SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH!

65 000 EUR

11 Maj 12:58

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA!

46 000 EUR

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione