Auto Kroi

We find your car, you just drive safe

Auto Kroi është themeluar që prej vitit 2009 duke sjellë në Shqipëri një larmishmëri makinash të importuara nga vëndet e Europës.
Prej vitesh janë tregtuar dhe shitur makina nga Zvicra dhe makina nga Gjermania me cilësi të padiskutueshme.

Tek ne do të gjeni makina në shitje të përdorura, makina me kilometrazh të ulët, makina me kilometra origjinale, makina me letra të paguara, makina me doganë ose makina pa doganë, sipas preferencave edhe nevojave tuaja.

Ju zgjidhni nëse blini një makinë me kambio manual apo me kambio automatike. Ne ju ofrojmë mundësi të ndryshme, sipas preferencave tuaja.
Makina për rrugë të gjata, apo makina për qytet? Ne shesim të gjitha modelet me çmimet më ekonomike.

Gjithashtu, duke ju përgjigjur kërkesave tuaja, Auto Kroi ju ofron makina me motorra të madhësive edhe kabruranteve të ndryshme. Nëse dëshironi makina me naftë, makina me benzinë, ose makina benzinë- gaz, e dini se ku duhet të drejtoheni. Vetëm në Auto-Kroi, ti ble makina cilësore të markave dhe modeleve nga më të larmishmet: makina me xhama të zinj, me kamio automatike/ manuale etj.

Okazionet e makinave më të mira dhe të markave më të kërkuara mund t'i gjeni tek ne. Makina në shitje me çmime okazion.

Markat e makinave dhe modelet që ne shesim dhe që kemi tregtuar ndër vite janë:

-Volkswagen: Volkswagen Tijuana, Volkswagen Golf, Golf Plus, Volkswagen Passat, etj

-Mercedes- Benz: Mercedes- Benz AMG, Mercedes- Benz ML, C- class, E- class etj

-Audi: Audi R8, Audi a4, Audi A3, etj.

-Ford: Ford c- max, Ford Focus, Ford Turneo, Ford Fiesta, etj

-Fiat: Fiat Grande Punto, Fiat Bravo, Fiat Doblo, etj

Nëse jeni në kërkim të një makine të rehatshme dhe të mirëmbajtur ose nëse jeni në kërkim të një makine me çmim të arsyeshëm dhe cilësor, na kontaktoni në numrin tonë të telefonit: +355 695263123 ose në rrjetet tona sociale: Auto Kroi

Tirane, Albania

Tiranë

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-12 nga 12
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione