AUTO GIMAJ

Nje nga kenaqesite me te medha qe mund te kesh! AUTOGIMAJ

Shitje Blerje Nderrime Makinash! Makina me qera.
Shitje Blerje Nderrime Makinash! Makina me qera.
Makinat i importojme nga Zvicera 🇨🇭Ofrojme transport makinash me porosi Zvicer Shqiperi dhe anasjelltas.

Rr 5 maji Tek tregu Medreses. AUTOGIMAJ

Tiranë

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-11 nga 11
Sot 10:26

Shitet Audi A1 1.2 Benzine 2012

6 000 EUR

Sot 10:24

Shitet VW Caddy 1.6 benzine 2006

4 200 EUR

Sot 10:24

Shitet Bmw X5 M 3.5 Benzine 2015

35 000 EUR

08 Pri 09:51

Shitet E class 320 2003

4 230 EUR

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione