Tech Tronic Al

Bli Online , Bli i Sigurt !

Tech Tronic me punën e tyre kanë filluar në vitin 2016 kur edhe hapën dyqanin e tyre të parë, kurse si faqe interneti për të fituar tregje të reja ata kanë filluar punë duke hapur edhe një dyqan online rreth elektronikës në vitin 2019. Shfaqni më shumë
Tech Tronic me punën e tyre kanë filluar në vitin 2016 kur edhe hapën dyqanin e tyre të parë, kurse si faqe interneti për të fituar tregje të reja ata kanë filluar punë duke hapur edhe një dyqan online rreth elektronikës në vitin 2019.

Në Tech Tronic ju do të gjeni brendet më të fundit të paisjeve elektronike, përfshirë Telefona, Tableta, Laptopa dhe Aksesorë. Ne jemi gjithmonë në gjendje të ofrojmë çdo gjë nga elektronika e fundit me çmime të shkëlqyera

Sektori i telefonisë ka regjistruar një trend rritjeje këto dhjetë vitet e fundit. Gara për të pasur modelin e fundit të celularit i ka dhënë gjithashtu rritje dhe përhapje tregut të elektronikës.

Gara për të pasur modelin e fundit i ka dhënë gjithashtu ritje dhe përhapje tregut të elektronikës.

Tech Tronic informohet vazhdimisht për risitë në vendet më të zhvilluara duke i sjellë ato në Shqipëri për të mundësuar që ato të jenë në dorën e çco klienti shqiptar dhe për të përmirsuar cilësinë e jetesës së tyre.

Në dyqanin e Tech Tronic klientët gjejnë gjithçka të lidhet me celularët dhe laptopat me garancion dhe me kualitet perëndimor

Cilësija e produkteve tona dhe korektësia në shërbim bëjnë që Tech Tronic të jetë zgjedhja e qindra klientëve të kënaqur çdo vit.

Pse pikërisht të na zgjidhni ne?

● Cmimet më konkurruese dhe shërbimin më të mirë
● Testimin e çdo produkti para dërgesës
●Lehtësimi e procesit te blerjes dhe pagesës
● Jemi të vendosur t’ju japim zgjidhjet më perfekte në fushën e teknologjisë
● Gjithmonë përpiqemi t’i japim klientëve shërbim në nivele të larta

Ne ju ofrojmë:
● Celularë Dhe Laptop
● Financojme Blerje Me Keste 1-36 Muaj Me Interesat Me Te Ulta
● Produktet Tona Jane Me Garanci Europiane Dhe Amerikane !

Bli Online , Bli I Sigurt !

Ju sugjerojmë që dëshirat tuaja të plotësohen sepse jemi kompani e fokusuar në internet.

Duke e zgjedhur kompaninë tonë për nevojat e juaja, ju gjithashtu do të siguroni edhe transportin. Tech Tronic ofrojnë transportin më të shpejtë të mundshëm për dorëzimin e produktit. Përveç shërbimit online, për të qënë më të besueshëm kemi dhe dyqan ku mund të na vizitoni çdo ditë gjatë javës ose na kontaktoni dhe ne do ju përgjigjemi me shumë kënaqësi.

Adresa: Rruga Sulejman Delvina , kryqezimi, Tirana 1001, Shqipëri

Faleminderit që Na Zgjidhni Ne !

Hide More

Rruga Myslym Shyri Ish Rio Bar , 10 m siper BKT

Tiranë

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 171
17 Shk 11:55

iPhone X 64GB Tech Tronic

339 EUR

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione