Sun Real Estate

Tek ne gjeni shtëpinë e ëndrrave tuaja...

"Sun Real Estate" është një agjensi imobiliare në qytetin e Shkodres, moderne, e licensuar dhe e specializuar në blerje, shitje, qera,   Shfaqni Më Shumë "Sun Real Estate" është një agjensi imobiliare në qytetin e Shkodres, moderne, e licensuar dhe e specializuar në blerje, shitje, qera,
vlerësim të pasurive të patundshme si dhe konsultë për marrjen e kredive për shtëpi. Gjithashtu bashkpunojmë me noterë, banka dhe inxhinierë për t'i siguruar klientëve tanë një shërbim të plotë para, gjatë dhe pas marrëveshjes.
Ne sigurojmë fshehtësi të marrëveshjes për klientët tanë.
Shërbimet tona qera, blerje, shitje përfshijnë: apartamente të reja dhe të vjetra, shtëpi private, vila dhe troje në qytetin e Shkodrës, në plazhin e Velipojës si dhe në atë të Shëngjinit.
Vlerat tona janë ndershmëri, profesionalizëm, optimizëm dhe modernizëm.
Misioni ynë është të realizojmë shit-blerjen e pasurive të patundshme në mënyrë sa më efektive.
Për cdo pyetje apo kërkesë tuajën ju lutemi të na kontaktoni në nr tonë të tel: +355666666765,
adresen e e-mail sunrealestate.al@gmail.com
ose ne adresën : Rr. Kardinal Mikel Koliqi, sheshi Dugajët e Reja (50m larg Trumes se Dugajve te Reja)
Sun Real Estate
Rr. Kardinal Mikel Koliqi, sheshi Dugajet e Reja
Shkodër
23 Gush 17:35 Apartamente , Shkodër

Apartament 2+1 me qira te Spitalet

200 EUR /muaj

23 Gush 15:23 Punë Të tjera , Shkodër

Oferte Pune

23 Gush 14:14 Shtëpi , Shkodër

Vilë 3-katëshe me qira në Pedonale

1 500 EUR /muaj

22 Gush 15:42 Apartamente , Shkodër

Apartament 2+1 me qira, tek ish-5 Heronjtë

25 000 LEK /muaj

20 Gush 16:11 Apartamente , Shkodër

Apartament 2+1 me qira në Perash

35 000 LEK /muaj

19 Gush 13:47 Apartamente , Shkodër

Apartament 2+1 në shitje, në Rus

27 000 EUR

17 Gush 13:51 Apartamente , Shkodër

Apartament 2+1 për shitje në Sarreq

5 500 000 LEK

13 Gush 17:17 Apartamente , Shkodër

Apartament 2+1 me qira te Sahati

300 EUR /muaj

09 Gush 12:45 Apartamente , Shkodër

Apartament 1+1 me qira në Rus

18 000 LEK /muaj

08 Gush 14:50 Apartamente , Shkodër

Apartament 2+1 me qira, tek ish-5 Heronjtë

25 000 LEK /muaj

08 Gush 13:14 Apartamente , Shkodër

Apartament 2+1 me qira, tek ish-5 Heronjtë.

25 000 LEK /muaj

Në fillim