Tech- zone👉Servis & Shitje

Cilesi dhe sherbim i GARANTUAR

Na ndiqni ne instagram tech_zone_servis Shfaqni Më Shumë
Na ndiqni ne instagram tech_zone_servis

Playstion 4 me CHIP.

Playstation me chipin e ri lojrat:
* Blur
*Call of Duty Black Ops
*Call of Duty Black Ops II + pistat e reja
*Grand Theft Auto V
*Need for Speed Most Wanted
*Pro Evolution Soccer 2013 + update17
*Pro Evolution Soccer 2017
*DRAGON BALL XENOVERSE
*Far Cry 4
*FIFA 17
*NBA 2K17
*WWE 2K17
* .........Edhe shum shum lojra te tjera qe deshironi.


Riparim PS3
*LAZER ME NJE LENTE PER SUPERSLIM*
*Bejme PS3 me CHIP
*Zevendesim baze HDMI dhe chip HDMI
*Pastrim dhe paste procesori
*Riparim dhe zevendesim BLU-RAY & LAZER
*Riparim dhe zevendesim bllok ushqimi
*Riprogramim PS3
*Vendosim logo te jashme e personalizuar
*Update te ndryshme software (me te fundit)
*Probleme te ndryshme qe ndodhin ne qarke

Riparim PS4
*Zevendesim baze HDMI dhe chip HDMI
*Pastrim dhe paste procesori
*Riparim dhe zevendesim BLU-RAY & LAZER
*Riparim dhe zevendesim bllok ushqimi
*Probleme te ndryshme qe ndodhin ne qarke

Riparim leve PS3&PS4
*Problem fikje gjate lojes
*Baze karikimi
*Nderrim analogu
*Corjentim leve
*Riparim kallcuk rreth i analogut
*Nderrim gominash (te reja)
*Nderrim kase (te reja)
*Regullim thyerje butoni R1/R2 & L1/L2
*Kalibrim leve
*Riparim qarku
TECH-ZONE *FALE PAISJEVE KRIJONE CILESI NE PUNE* Per cdo informacion kontaktoni nr 0693922903 & 0686777713 Ju mirpresim ....FALEMINDERIT!

Vendodhja e dyqanit:
https://www.google.com/maps/place/Tech-Zone/@41.3294085,19.8031946,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x135031a80d3ef9f5:0x10dd1ecdd4b01556!8m2!3d41.3294085!4d19.8053833
Hide More

Rr : Naim Frasheri, mbrapa bllokut te ambasadave.

Tiranë

Ads In Store

Të gjitha 1-27 nga 27

Ps4 OFERT!!!!!!!

29 990 LEK

CD FIFA 19

3 190 LEK

Në fillim