Real-Estate-Office.al Sarande

Apartamente,Troje,Vila,Qera,Asistence

Apartamente ne shitje dhe Qera Shfaqni më shumë
Apartamente ne shitje dhe Qera
Vila
Troje
Asistence Hide More

Sarande

Sarandë

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 150
01 Mar 12:17

Shtepi private ne Ksamil

165 000 EUR

01 Mar 12:16

Ndertese 3-kateshe ne Sarande

120 000 EUR

01 Mar 12:15

Shitet ndertese 2-kateshe

250 000 EUR

01 Mar 12:15

Garsoniere 65m2 ne shitje

42 000 EUR

01 Mar 12:14

Papafingo ne shitje, Sarande

100 000 EUR

01 Mar 12:13

Shitet apartament 2+1 ne Sarande

82 000 EUR

01 Mar 12:12

Shitet apartament 1+1

30 000 EUR

01 Mar 12:05

Shitet apartament 1+1 ne Sarande

42 000 EUR

01 Mar 11:58

Apartament 2+1 me pamje nga deti

65 000 EUR

01 Mar 11:58

Apartament 2+1 me dy ballkone

65 000 EUR

01 Mar 11:57

Vile fantastike ne Dhermi

600 000 EUR

01 Mar 11:55

Shitet apartament 2+1 ne Sarande

64 000 EUR

01 Mar 11:53

Apartament 1+1 ne shitje Sarande

39 000 EUR

01 Mar 11:50

Shitet apartament 1+1 ne Sarande

64 000 EUR

01 Mar 11:50

Apartamente 2+1 ne Ksamil

850 EUR

01 Mar 11:50

Shitet apartament 1+1 ne Sarande

46 000 EUR

01 Mar 11:48

Apartament 2+1 ne Sarande

70 000 EUR

01 Mar 11:47

Apartament 2+1 te Santa Quaranta

105 000 EUR

01 Mar 11:45

Apartament 2+1 42000€

42 000 EUR

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione