Real Deal Properties

Pronat Më Të Mira Në Tiranë Me Çmime OKAZION

Emri i kompanise sone reflekton moton tone: ne nuk listojme asnje prone qe nuk ben sens financiar, ndaj dhe gjithe pronat qe listojme jane ujdi te verteta.
Real Deal Properties
41.328615397472 19.819250106811
Rruga Adbi Toptani, NR 3
Tiranë   Tregoni në hartë
23 Pri 09:11 Apartamente , Tiranë

Jepet me qira apartament 2+1+2

500 EUR /muaj

23 Pri 09:10 Apartamente , Tiranë

Super apartament 3+1+2 me qira !

750 EUR /muaj

19 Pri 10:07 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1

140 000 EUR

19 Pri 10:06 Apartamente , Tiranë

Kika 2

106 000 EUR

16 Pri 16:33 Apartamente , Tiranë

Jepet Me Qira Apartament 1+1!

370 EUR /muaj

16 Pri 16:13 Vila , Tiranë

Shitet Super Vile me Arkitekture

440 000 EUR

16 Pri 14:43 Apartamente , Tiranë

SHITET 3+1 NE MYSLYM SHYR !!!

112 000 EUR

Në fillim