Proton Group

Official Distributor of Ariete, Garmin, Panasonic, SanDisk, 3M

Proton eshte distributori kryesor i 5 nder firmave me te njohura ne treg si Ariete( gjigandi i elektroshtepiakeve italiane) SanDisk, 3M, Garmin, Panasonic
Rruga "Luigj Gurakuqi" 89/A Tirane, Shqiperi
Tiranë
16 Pri 09:00 Makina dhe Vegla , Tiranë

ARIETE, MAKINERI PER OMLETE

4 590 LEK

15 Pri 16:41 Makina dhe Vegla , Tiranë

ARIETE, MAKINERI PER KREPA

4 590 LEK

15 Pri 09:08 Makina dhe Vegla , Tiranë

ARIETE, HEKUR QERAMIK 300ML

2 690 LEK

Në fillim