Termus Okazion!!

Shitet nga: Termus 23 Shk 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 000 LEK

Komuna: Vlorë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 13-17
Termusi eshte ne gjendje te mire. Eshte ne gjendje te shkelqyer.Termusi eshte alumin.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim