shitet trali i 2003 me letra te regulla

Shitet nga: tral 29 Mar 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 10 340 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Vlorë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: MAN
Modeli: 26 291
shitet trali i 2003 me letra te regullta ose nderohet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim