Kmion Iveco Euro Trakker

Shitet nga: dejvi 27 Pri 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Model Tjeter
Shes kamion Iveco Euro Trakker viti 94 ..4aks makina esht ne gjendje shum te mir gati per cdo lloj prove nga ana juaj..Vetem telefonata serioze ju lutem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim