Kamion me vinxh iveco unic

Shitet nga: IVECO 25 Tet 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 000 000 LEK

Komuna: Vlorë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Model Tjeter
Shitet kamion me vinxh iveco unic 14 20 i vitit 1988 ne gjendje pune. vinxhi eshte me dy dalje hidraulike ngre 2 ton pa problem. Kamioni eshte vetshkarkus Shitet 4 mln lek pa dokumenta
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim