iveco 3.5 ton (2001)

Shitet nga: ford 14 Pri 03:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 18 220 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

500 000 LEK

Komuna: Tropojë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Daily
iveco 3.5 ton (2001)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim