MAN tga

Shitet nga: Andrea 07 Korr 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

23 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: MAN
Modeli: TGA
Man tga 26:360 viti 2004. 350000 km. Ne gjendie te shkelqyer te gjitha gomat te reja dekomentat deri ne prill 2019.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim