Shitet Kamion IVECO

Shitet nga: ben 07 Mar 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Model Tjeter
Shitet kamion IVECO. Ne gjendje te shkelqyer pune. Vetshkarkues
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim