Furgon IVECO dopio gome

Shitet nga: Taulant 25 Maj 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 20 040 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

550 000 LEK

Komuna: Tiranë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Model Tjeter
furgon IVECO prodhim 2001 nafte dopio gome
6.5 metra i gjate
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim