Vinxh 3 dalje okazion 1300 euro.

Shitet nga: Adrian 20 Qer 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 5 850 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Daily
Vinxh hella i 99 me 2 dalje hidraulike 1 mekanike leva ne te dy krahet. Cmimi okazion per pak dit 1300 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim