***Ford tranzit *** Letrat deri mars 2020.

Shitet nga: Ford Dje 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 24 730 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Ford
Modeli: Transit
Shitet kamjoncina nuke ka nevoje per ase gje me te vogel.Motorr me zinzhir turbo intrekul dopjo gome sponte alumini tenda eshte shume praktike per heqjen ose vendosjen. Permasat e karrocerise jan 330 × 220 . E gacme per cdo lloje prove ofroje garanci per mjetin.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim