Ford transit T300

Shitet nga: Aleksander 07 Jan 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 15 740 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Transit
Ford transit t300 i sapo ardhur nga Anglia, ne gjendje shume te mire, motorr nafte dhe kambio manuale.
Viti i prodhimit 2008
Shitet 3500 euro i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim