Kamion d809 mercedes benz me vinc

Shitet nga: Ledjon 26 Korr 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 29 230 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Tepelenë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 809
Ne gjendje te mire
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim