Vito me nderrim

Shitet nga: Erind 22 Tet 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 13 490 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Shkodër
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Vito
Gjendje shume te mire.i sa po ardhur nga italia me dogane
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim