Mercedes.sprinter .viti 2000

Shitet nga: Muho 03 Maj 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 23 380 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 200 EUR

Komuna: Shkodër
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Shitet per arsye mos perdormi .viti 2000.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim