Shitet Ndertese 4-kateshe

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Real-Estate-Office.al Sarande Dje 19:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

440 000 EUR

Adresa: sARANDE
Sipërfaqe: 1200 m2
Komuna: Sarandë
Shitet ndertese 4-kateshe e organizuar ne 8 apartamente 2+1 me siperfaqe ndertimi total 1200m2.Godina ndodhet ne nje zone te qete dhe ka pamje nga deti.Mos hezitoni te na kontaktoni per me shume informacione ose per nje vizite te prona.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim