Truall me hipoteke per resort turistik

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Real-Estate-Office.al Sarande 14 Qer 20:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Adresa: Rruga butrinti
Sipërfaqe: 15000 m2
Komuna: Sarandë
Shitet truall per resort turistik me te gjithe dokumentacionin perkates certifikate pronesie truall dhe master plani per resort i miratuar 1.5 milion Euro 0699238033 viber/whatsup
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim