Shitet apartament 1+1 te policia

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Real-Estate-Office.al Sarande Dje 10:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Sarande
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Sarandë
Shitet apartament 1+1 me siperfaqe totale 75m2 afer policise.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 dhe eshte i organizuar ne:1 dhome gjumi,1 sallon me guzhine te perbashket,1 tualet dhe nje ballkon.Na kontactoni per informacione te metejshme.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim