Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Real-Estate-Office.al Sarande Dje 10:09 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mithat Hoxha
Sipërfaqe: 105 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Sarandë
Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti ne nje zone te preferuar ne Sarande.Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje ndertese te re dhe eshte i organizuar ne :1 dhome gjumi,1 sallon me guzhine te perbashket,1 tualet dhe nje ballkon te madh.Mos hezitoni te na kontaktoni per me shume informacione ose pe nje vizite te prona.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim