Shitet 2+1 ne Sarande

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Real-Estate-Office.al Sarande Dje 20:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr.5
Sipërfaqe: 86.5 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Sarandë
Shitet 2+1 te Rr.5 ne Sarande, ne nje zone te preferuar.Apartamenti eshte ne katin e 2 dhe eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi,1sallon me guzhine te perbashket,1tualet dhe nje ballkon.Na kontaktoni per informacione te metejshme ose per nje vizite te prona.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim