OKAZION APARTAMENT 1+1 NE SARANDE

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Real-Estate-Office.al Sarande Dje 19:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Sarande
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Sarandë
Shitet apartament 1+1 50000 euro me pamje ballore nga deti ne zonen me te preferuar shume prane bulevardit te qytetit .
Apartamenti eshte i organizuar ne :1 dhome gjumi,1 sallon me guzhinete perbashket,1 tualet dhe nje ballkon.Mos hezitoni te na kontaktoni per me shume informacione ose per nje vizite te prona.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim