Apartament 1+1

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Real-Estate-Office.al Sarande 14 Qer 21:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Sarande
Sipërfaqe: 54 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Sarandë
Shitet apartament 1+1 me pamje anesore nga deti ne nje zone te qete te qytetin.Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi,1 sallon me guzhine te perbashket,1 tualet dhe 1 ballkon.Na kontaktoni per informacione te metejshme ose per nje vizite te prona
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim