Paisje fast food

Shitet nga: lid 25 Mar 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

75 000 LEK

Komuna: Sarandë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten paisjet e nje fast food. Gjendje te mire pune. Cmimet,pjekse e pulave 400 mije leke,tostjere 50 mije leke,mikroval 50 mije leke,dy friteza patatesh 250 mije leke.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim