Nissan Almera GX 1.4

Shitet nga: Altin Kosova 12 Dhj 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 3 600 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

800 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Përmet
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Almera
Nissan Almera GX 1.4 benzin ne gjendje shume te mire dhe ekonomike si makine.Me takse te paguar deri ne fund te dhjetorit
Te interesuarit : 069 515 5909
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim