Shitet

Shitet nga: Candy 25 Jan 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

24 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 52 m2
Komuna: Përmet
Shes apartament.lagjia partizani.kati 3.52 m2. Apartamenti eshte ndertim i para vitit 1990, i rinovuar nga e para. I jane bere nga e para instalimet elektrike dhe hidraulike,pllaka,dyer,dritare duralumini me grila. Dhomen e gjumit e ka te shtruar me parket. Ka tende per diellin dhe depozite per furnizim 24 ore me uje. Eshte i pajisur me dy kondicionere dhe ka edhe mundesine per ngrohje me sobe me dru,nese dikush deshiron (ka oxhakun per montimin e sobes). Ambjenti i brendshem organizohet ne nje dhome gjumi,nje dhome ndenjeje,ambjenti i gatimit me vete,korridori,nje wc dhe nje depo e vogel. Shitet plotesisht i mobiluar. Me certifikate pronesie.24000 euro.i diskutushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim