Dylbi nate Maginon Vision 4x

Shitet nga: Klaudio 28 Dhj 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Përmet
Dylbi nate Maginon Vision 4x.ka 3 batteri te rikarikueshme.fishin perkates dhe supporton sd card per foto dhe video
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim