Dylbi nate dixhitale YukonRanger RT

Shitet nga: Klaudio 28 Dhj 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Përmet
Dylbi nate dixhitale Yukon Ranger RT me wireless dhe applikacion ne telefon dhe sd card.support foto dhe video
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim