Omega Speedmaster Professional, 2015.

Shitet nga: Muller 07 Dhj 05:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Përmet
Prodhimet : Unisex
Kjo është kuadri origjinal në rripin e lëkurës. Orë është në gjendje të shkëlqyer, kam kuti origjinale të plotë me të gjitha aksesorët, dhe kartat me numër serik dhe garancinë globale Omega. Unë gjithashtu të përfshijë një rrip Regal Di Modell, e cila është ajo që unë kryesisht veshin orë. Rrip origjinal është në gjendje të shkëlqyer.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim