SHES 32 KOKE DHI RACE LLAPA PA QIME

Shitet nga: Kosine 29 Maj 00:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Përmet
Dhite jane te races Llapa pa qime 32 koke dhi dhe 36 keca cmimi i arsyeshem . . Shiten per arsye emigrimi . Cmimi i arsyeshem .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim