Lifan OMEGA 125CC

Shitet nga: Avenir 08 Qer 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 8 090 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 800 EUR   2 000 EUR

Viti: 2010
Komuna: Përmet
Motoçikleta : Chopper/Coustom
Prodhuesi: Lifan
Modeli: Model Tjeter
OKAZION
Super motor qe mund tia ktheje koken çdo kujt me pamjen dhe zhurmen e tij. 4 kohesh, Ka ardhur nga Anglia dhe eshte shume pak I perdorur.
Eshte i pajisur me dokumenta Shqiptare te vlevshme per 1 vit.
Per çdo informacion ju lutem mos hezitoni te me kontaktoni. Faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim