OKAZION...Mercedes-Benc C-200 kompressor

Shitet nga: Erald 28 Shk 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 13 940 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 100 EUR   3 900 EUR

Komuna: Përmet
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 200
MERCEDES-BENZ C 200 KOMPRESSOR,KAMBIO MANUALE,VITI PRODHIMIT FUNDI 2001 DISQE ALUMINI 17' RADIO / CD / KONDICIONER . TIMON SPORT,ESP,ABS,SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA,SENSOR DRITASH, SEDILJE ME NGROHJE.SHUME E PASTER BRENDA E JASHTE, IMPJANT GAZI LOVATO ME INJATOR (KAPA) JAPONEZ.FUNKSIONON NE MENYRE PERFEKTE DHE ME NJE KONSUM TE ULET TE KARBURANTIT .DOKUMENTAT DERI NE NENTOR 2019.NE GJENDJE PERFEKTE NUK NDROHET.TE GJITHA SHERBIMET E BERA NE KOHE REALE.E GATÇME PER ÇDO PROVE.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim