Lagja sedje

Shitet nga: ILIR DURRO 14 Qer 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

13 000 EUR

Komuna: Përmet
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Atego
Shes kamionin ne gjendje shum te mir Atego 1523 pesha mbajtese 8.t me letra te paguara per nje vit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim