Fadrome JCB

Shitet nga: Agron 09 Jan 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Përmet
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: JCB
Fadrome 3CX VITI 95 . Gjendje shume te mire . Teleskop . Impjant celiku . Derdhje anesore . Automatik rikthim te koves para ne nivel . Te katerta gomat te reja . Pompa e presionit e re e vendosur para gjashte muajsh Edhe dykova nje 80 cm dhe 35 cm . E gatshme per cdo lloje prove . Shitet edhe kamion benc 1619 4x4 . Shiten per arsye emigrimi . Cmimi i diskutushem .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim