shiten ullinje kokerr dhe vai

Shitet nga: tani 09 Dhj 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 LEK

Për vendbanimin: Fushë
Komuna: Mallakastër
Shesim ullinje kalinjot mbreti i ullirit kokerr gjithashtu dhe vaj i sapo ber ulliri kokerr 150 lek dhe vaj 500 lek litri ju mirpresim.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim