OKAZION .... Shtepi ne Ballsh , Mallakaster

Shitet nga: Goni 10 Qer 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Ballsh
Sipërfaqe: 500 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Mallakastër
Shitet nje shtepi 2 kateshe me perspektive per 5 kate , 20 m larg rruges nacionale Ballsh - Fier perballe ish-mapos ,ose tek furgonat e Ballsh-Fier . Shtepia eshte e perkryer si vend per ta kthyer ne aktivitet biznesi si fasoneri kepucesh ose rrobaqepsi,etj....E rregulluar dhe me letra te rregullta.Shitet dhe vec e vec cdo kat.Cmimi i shitjes nen kosto. Nr tel : 0695157979
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim