Speedmaster automatike në gjendje të përsosur

Shitet nga: perceval 07 Dhj 03:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 850 EUR

Komuna: Mallakastër
Prodhimet : Unisex
- model 35135000 - Kalibrit 1152
Kjo orë e bukur me dial me zi dhe me kristalin anti-zeroja safir është në kushte të shkëlqyera, të veshur vetëm herë pas here dhe ende duket si e re, me shumë pak shenja të ndonjë malli. Ajo vjen me çdo gjë që ofrohet në kohën e blerjes, duke përfshirë: kartën ndërkombëtare të garancisë, kartën e piktogramit, manualin e përdorimit, kutinë origjinale, kutinë e paraqitjes, lidhjet e këmbëve rezervë dhe broshurat dhe madje vjen me marrjen origjinale.
Features:
Lëvizja Calibre Omega 1152
vetë-dredha-dredha me finish rodium.
Rezerva e energjisë: 44 orë
Çeliku i lëmuar Diametri i rasti: 39 mm
Kristal safiri rezistent ndaj gërvishtjeve me trajtim anti-shkëlqim në brendësi
dial me zi
Treguesi i datës
chronograph
takeometër
Rezistenca e ujit deri në 30mt - 100ft
Byzylyk çelik inox, madhësi deri në 7.75 "
Numri serial: 58762xxx
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim