Mallra te mdryshme te reja Stok/Super OFERT

Shitet nga: Mondi 19 Dhj 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 LEK   10 LEK

Komuna: Mallakastër
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
OFERT !!!!!! Mallra te reja !!!! /Çanta shkolle 20 Mij copa !!!çorape te Markes per dimer e behar 1500 ""te gjitha Italine Çmimi "super OFERT shiten dhe te gjitha bllok !!!!!!!çmimi i Diskutueshem??
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim