OKAZION VEGLA PUNE + MALL

Shitet nga: Jonus 13 Jan 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 LEK

Komuna: Mallakastër
Prodhimet : Të tjera
OKAZION!

Shiten vegla pune(shiko foton) dhe pjes këmbimi për elektroshtëpiake (lavatriçe, frigorifera ,hekura hekurosje, soba , fshesa me korent etj) me çmim te arsyeshëm. Veglat e punës mund te perdoren edhe nga mekaniket ,elektricistët, hidraulikët etj.

Per me shum info dhe çmimin kontaktoni në:
0692545604
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim